Art Project Warszawa. Studio Projektowania Wnętrz. Projekty i projektowanie wnętrz na zamówienie. Obejrzyj ciekawe i nowoczesne wnętrza i skontaktuj się z architektem wnętrz.

O nas

W dobie nowoczesnych materiałów wykończeniowych, niezliczonej ilości ich producentów, zmieniających się trendów, samodzielne projektowanie wnętrz przez ich właścicieli, bardzo często nie przynosi oczekiwanych efektów. Czasem okazuję się, że wymarzony dom lub mieszkanie wymaga gruntownych zmian w układzie ścian działowych. Projektanci wnętrz wraz ze swoim doświadczeniem, pomysłami i nowoczesnymi metodami projektowania, z pewnością pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów w Państwa domu lub mieszkaniu.  

 Mamy w swoim portfolio także projekty domów jednorodzinnych, zarówno tych zaprojektowanych od podstaw jak i modernizacje budynków istniejących. Zaprojektowanie domu od zera daje niepowtarzalną okazję na uwzględnienie indywidualnych potrzeb Inwestora, wykorzystanie atutów działki oraz połączenie w całość z wnętrzem.

Architekt wnętrz ma za zadanie stworzyć projekt indywidualny, niepowtarzalny, dopasowany do konkretnego Inwestora. Ale pamiętajmy też o tym, że w projektowanie wnętrz, zaangażowany musi być także sam Inwestor. To on dokonuje wyborów, jego zdanie jest decydujące i on przecież najlepiej zna swoje upodobania. Nasi projektanci wnętrz to osoby o wieloletniej praktyce i doświadczeniu. Dzięki temu projekty powstające w  pracowni spełnią całkowicie Państwa oczekiwania. Gwarancją wysokiej ich jakości jest również to, że także architekt wnętrz musi być zadowolony ze swojego dzieła. 

Gdzie działamy? Szeroko rozumiana Warszawa i okolice: Wilanów, Konstancin- Jeziorna, Piaseczno, Magdalenka, Marki, Wołomin, Łomianki. 

Czym się zajmujemy? Projektowanie wnętrz mieszkalnych w nowo wznoszonych obiektach, jak i modernizacje w budynkach już istniejących nie mają przed nami tajemnic. Nie są nam obce także  wnętrza handlowe, reprezentacyjne czy biurowe. Projekty i modernizacje domów jednorodzinnych.

mgr inż. architekt Artur Ślachciak

absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej